Meist

Meie teenused

Pakume järgmisi teenuseid

 1. Nõustamine sobiva keelelaagri valikul

  Meie laagrite, keelte ja sihtkohtade valik on lai ning seetõttu ei pruugi olla nii lihtne leida endale sobivat. Laagrid võivad erinevad vanuse, programmi, majutuse, sihtkoha jms poolest.
  Isegi, kui te ei leia meie valikust sobivat laagrit, siis võtke julgesti ühendust ning teeme kõik, et leida just teie vajadustele ja soovidele see õige.

 2. Keelelaagri broneerimine

  Saadame keelelaagri broneerimiseks vajalikud andmed, vormistame keelelaagri, edastame keelelaagri dokumendid, lepingu ja arve. Keelelaagri eest tasumine toimub kahes osas, 25% keelelaagri maksumusest 2 nädala jooksul pärast broneerimist ning ülejäänud summa 4 nädalat enne laagri algust. Võimalik maksta ka osade kaupa, aga terve summa peab olema tasutud enne ärasõitu.

 3. Lennupiletite broneerimine

  Soovi korral leiame teile sobiva lennumarsruudi ja broneerime piletid, et oleksite transfeeriks õigel ajal õiges lennujaamas.

 4. Assisteerimine keelelaagris oleku ajal

  Reisides võib alati ette tulla ootamatuid olukordi või tekkida jooksvaid küsimusi. Võite alati julgelt ühendust võtta ning leiame teie murele lahenduse.

Keelekohver

Keelekohver OÜ tegeleb noorte keelelaagrite korraldamisega välismaal. Meie koostööpartnerid on akrediteeritud keeltekoolid ning eesmärgiks pakkuda kvaliteetset teenust, mis sisaldab kliendi nõustamist, sobiva keelelaagri valikut, keelelaagri dokumentide vormistamist ning soovi korral lennukipileti broneerimist.

Meie eeliseks on suured kogemused, individuaalne lähenemine ja suurepärased partnerlussuhted koolidega. Keelekohver OÜ meeskonna sooviks on, et keelelaagrist kujuneks noorele meeldejääv ja kasulik kogemus kogu eluks.

Keelekohver OÜ on ICEF ametlik partner.
Partneri ID 4799.

Keelekohver OÜ-l on ICEF poolt omistatud ülemaailmne tunnustatud kvalifikatsioon, mis tagab teenuse kvaliteedi ja usaldusväärsuse.

ICEF ühendab rahvusvahelisi haridusinstitutsioone, õpilasvahetuse agentuure ja  haridusvaldkonna teenusepakkujate võtmeturgude ja võrgustikega ülemaailmselt, toetades rahvusvahelise hariduse ja õpilasvahetuse kasvu ja arengut.

Keelekohver OÜ ICEF agendi ID logo

Teid aitab

Kadri Ruut
Projektijuht
email: kadri@keelekohver.ee

Loe Keelekohvrist lähemalt siit 

500Klienti
27Partnerit
10Sihtriiki
5Keelt