Inglise keele laager Torontos

al. 1956 (2 nädalat)€

Inglise keele laager Torontos on mõeldud 14-21-aastastele noortele. Laager toimub vahemikus 30.06-18.08.2024. 2-nädalase laagripaketi hinna sees on päevane ekskursioon Niagara joale.

Categories: ,
General Details

Toronto on multikultuurne suurlinn, kus reis pilvelõhkujate juurest idüllilistele Ontario järve saartele võtab aega vaid kümme minutit. Centre Island koos oma randade, parkide ja jalgrattateedega on linna imeline roheline oaas.
Torontot kutsutakse ka Kanada „New Yorgiks“, sest nendel kahel linnal on lõputult sarnasusi. Torontos elab 5 miljonit inimest ning erinevaid kultuure on lausa sada. Selles linnas asub ka Kanada suurim ülikool.

Toronto pakub igale maitsele midagi. Kui armastad loodust, siis mine Ontario järve äärde või maailmakuulsasse loomaaeda. Kui sind huvitab kunst ja kultuur, siis naudi muuseume nagu Art Gallery of Ontario või the Fort York. Nädalavahetustel käiakse ekskursioonidel. Valikus on loomaaed, CV Tower ja  Niagara juga. Õpilastele korraldatakse rahvusvahelisi pidusid, mängitakse bowlingut, laser tagi, viiakse läbi spordivõistlusi, minnakse paadimatkadele jpm. Ostupalavikku saab ravida populaarsetes ostukeskustes nagu Faton Center ja Path.

Õppekeskus ja kursus

Torontosse pakume Sprachcaffe keeltekooli, mis asub Toronto vanalinnas (Old Town Toronto). Kuulus Yonge Street asub vaid mõne minuti kaugusel koolist, mis on Guinnessi rekordiraamatu järgi maailma pikim tänav.
Kool pakub standardkursust (20 tundi nädalas) ja intensiivkursust (30 tundi nädalas). Tunnid toimuvad esmaspäevast reedeni. Ühes klassis on 12-15 õpilast. Kõik õpilased peavad enne ärasõitu tegema kodus online keeletesti. Klassidesse paigutatakse vastavalt testi tulemustele.

 

 

Majutus ja toitlustus

Kodumajutus- kahesed -kolmesed toad, täispansion (kaasapakitud lõunasöök).
Teekond kooli on keskmiselt 45 minutit ühistranspordiga.

Residents – kahesed toad, täispansion (kaasapakitud lõunasöök).  Residents asub 30-minutilise sõidu kaugusel koolist. Tube koristatakse üks kord nädalas, voodilinad antakse, rätik tuleb endal kaasa võtta.

 

Hinnad

Hinnad on Kanada dollarites (CAD)

Majutus 2 nädala maksumus Iga järgnev nädal
Kodumajutus (kahene-kolmene tuba) 2830 1285
Residentsmajutus (kahene tuba) 3980 1860
 

 


Custodianship Letter of Acceptance (alla 18a) +80 CAD

Hinna sees on:

 • inglise keele kursus
 • majutus
 • täispansion
 • juhendatud tegevused ja ekskursioonid
 • järelevalve
 • lennujaama transfeerid (YYZ vahemikus 9.00-21.00)

Riigipüha on 1.07 ja 5.08 ja nendel päevadel on kool suletud.
Alla 6-kuulise keelelaagri puhul saab Kanadasse reisida viisavabalt. Alates 15.märts 2016 tuleb kõikidel reisijatel taotleda elektrooniline reisidokument eTA (http://www.cic.gc.ca/english/visit/visas.asp)

Riiki sisenemise tingimused: https://reisitargalt.vm.ee/riigid/kanada/

 

Küsi pakkumist

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Teade