Inglise keele laager Eastbournes

al. 585€

Inglise keele laager Eastbournes on mõeldud kõikidele 12-17-aastastele noortele.

Categories: ,
Üldinfo
Eastbourne on linn Inglismaal Ida-Sussexi krahvkonnas. Eastbourne asub 27 km kaugusel Brightonist ning 19.sajandil sai temast tuntud kuurortlinn.
Eastbourne on üks päikselisemaid paiku Inglismaal ning pole ime, et igal aastal külastab seda kohta suur hulk reisijaid, kes soovivad päikese käes kümmelda, randa ja ajaloolist ümbruskonda nautida.

Pärast keeletunde viiakse läbi erinevaid juhendatud tegevusi –  ranna külastused, shoppamine, kinoõhtud, kultuuriüritused, ekskursioonid.

 

Õppekeskus
Inglise keele tunnid toimuvad kesklinna koolis, mis jääb vaid mõne minuti kaugusel rannast, ookeanist, kohvikutest, restoranidest, kinost ja rohelusest.
Ühes klassis on 15 õpilast. Saadaval on standard –ja intensiivkursus. Pärast kursust saadakse inglise keele tunnistus. Online keeletest tuleb teha kõikidel õpilastel kodus enne ärasõitu.

Standardkursus koosneb neljast tunnist päevas, intensiivkursus viiest tunnist päevas. Tundides keskendutakse lugemisele, kirjutamisele, kuulamisele ja rääkimisele. Õppemetoodika näeb ette, et õpilased hakkaksid koheselt keelt kasutama.

Majutus ja toitlustus
Kodumajutus – kahesed toad, täispansion. Maksimaalne teekond kooli on 50 minutit.
Kõik perekonnad on kontrollitud tagamaks õpilaste turvalisuse. Pered on sõbralikud, hoolivad ja innukad rahvusvahelisi õpilasi majutama.
Kodumajutus on täiuslik võimalus õpilastele, kes soovivad oma inglise keele oskusi igapäeva elus ja kooliväliselt koheselt praktiseerida.

Residents – kolmesed/neljased toad, täispansion.

Hinnad
Hinnad GBP

 

Hooaeg C
(04.07-22.08.2021)
Õpilasi toas 1 nädal Iga järgnev nädal
Kodumajutus 2 640 540
Residents 3+ 795 695

Intenviikursuse lisatasu nädala kohta 70 GBP

Hinna sees on:

  • 20 tundi inglise keelt nädalas
  • Kodumajutus
  • Täispansion
  • Juhendatud vabaaja programm
  • Ekskursioonid
  • Lennujaama transfeerid /LGW või LHR lennujaam saabumine/lahkumine vahemikus 9.00-19.00

 

Küsi pakkumist

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Teade