Inglise keele laager Maltal

al 680€

Malta inglise keele laager on mõeldud kõikidele 12-17-aastastele noortele. Laager toimub vahemikus 26.06-28.08.2022. Minna saab minimaalselt üheks nädalaks ja maksimaalselt 4 nädalaks.

Üldinfo
Embassy Malta keelelaager on mõeldud kõikidele 12-17-aastastele noortele, kes soovivad sellel imelisel saare inglise keelt õppida ning teiste rahvusvaheliste noortega lahedalt aega veeta.  Majutuse saab valida peres või hotellis.

Minimaalselt saab minna üheks nädalaks ja maksimaalselt 4 nädalaks. Ärasõit on laupäeval või pühapäeval ning tagasitulek laupäeval või pühapäeval. Majutus on 7 ööd. Kui saabumine Maltale on laupäeval ja ärasõit pühapäeval, siis tuleb maksta lisaöö eest.

Inglise keelne infokiri ja näidiprogramm on leitav siit. 

Maltale pakume ka pereprogrammi, mille raames õpivad vanemad koos teiste täiskasvanutega ja lapsed koos teiste lastega. Küsi lisainfot.

Õppekeskus ja kursus
Kool, kus tunnid toimuvad:

 • St. Martin’s College, Swatar Road, Swatar

Kool pakub turvalist ja mugavat keskkonda, kus on hea inglise keelt õppida. Kool on õhukonditsioneeriga. EC akadeemiline koordinaator hoolitseb õpilaste heaolu eest. Kooli viib EC erabuss ja teekond on maksimaalselt 30 minutit.
Inglise keelt on 20 tundi nädalas ja iga tund on 45 minutit. Tundides keskendutakse lugemisele, kirjutamisele, rääkimisele ja kuulamisele. Tugev fookus on just kõne soravusel.Tunnid toimuvad kas hommikuti või pärastlõunasel ajal. Kõik klassid on rahvusvahelised ja klassis on maksimaalselt 16 õpilast.

Kuni 30.06 toimuvad tunnid EC Malta (St.Julians) täiskasvanute koolis.

Majutus ja toitlustus
Kodumajutus
Õpilased majutatakse kolmestesse ja neljastesse tubadesse. Tuba jagatakse samast soost erirahvusest noortega. Soovi korral saab tuba sõbraga jagada. Vannituba tuleb teiste õpilastega jagada. Õpilastele antakse kolm korda päevas süüa (hommikusöök, soe või kaasapakitud lõuna ja õhtusöök). Tuba on möbleeritud. Voodilinad antakse pere poolt ja vahetatakse kord nädalas. Saunalina soovitatakse endal kaasa võtta. Pesu pestakse üks kord nädalas.
Pered elavad järgmistes piirkondades: St Julian’s, Sliema, Swieqi, San Gwann, St Andrew’s, Ta’ Xbiex, Gzira, Msida, Bahar ic-Caghaq and Pembroke.

Hotell
Õpilased majutatakse kolmestesse või neljastesse ensuite tubadesse teiste samasooliste ja tavaliselt erirahvustest noortega. Soovi korral saab tuba jagada sõbraga. Õpilased saavad kolm korda päevas süüa (hommikusöök, soe või kaasapakitud lõunasöök ja õhtusöök). Hotellitoas on kapp, TV, õhukonditsioneer. Hotellil on oma päikesetekiga bassein. NB! Check-in’i tehes tuleb maksta deposiit 50 EUR, mis saadakse check-outi tehes tagasi, kui rikkumisi ei ole olnud. Internet on lisatasu eest. Turvalisuse pärast elab hotellis ka EC grupijuht. Voodilinad antakse, saunalina soovitatakse endal kaasa võtta.Tube koristatakse iga päev, voodilinu vahetatakse kord nädalas.

 

 

Hinnad
Hinnad (hinnad on esitatud 1 nädala kohta, 2 nädala hind tuleb korrutada kahega jne).

1-nädalane kodumajutusega laager 680 EUR
1-nädalane hotellimajutusega laager 840 EUR

Hinna sees on:

 • Inglise keele kursus (20 tundi nädalas)
 • Õppematerjalid
 • Kursuse tunnistus
 • Täispansioniga majutus
 • Lennujaama transfeerid
 • Juhendatud programm nädala kohta: 5 poolepäevast, 3 õhtust üritust, 1 päevane ekskursioon õpilastele, kes jäävad vähemalt 2 nädalaks
 • EC buss kooli ja üritustele

Hinna sees ei ole kindlustuse ja lennukipileti maksumust.

Lisatasu eest:

Sitsiilia 150 eur
Gozo

29.06 on kool riigipüha tõttu suletud!

Riiki sisenemise tingimused: https://reisitargalt.vm.ee/riigid/malta/

 

Küsi pakkumist

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Teade