Inglise keele laager Maltal

al 740€

Malta inglise keele laager on mõeldud kõikidele 12-17-aastastele noortele. Laager toimub vahemikus 25.06-27.08.2023. Minna saab minimaalselt üheks nädalaks ja maksimaalselt 4 nädalaks.

Üldinfo
Embassy Malta keelelaager on mõeldud kõikidele 12-17-aastastele noortele, kes soovivad sellel imelisel saare inglise keelt õppida ning teiste rahvusvaheliste noortega lahedalt aega veeta.  Majutuse saab valida peres või hotellis.

Minimaalselt saab minna üheks nädalaks ja maksimaalselt 4 nädalaks. Ärasõit on laupäeval või pühapäeval ning tagasitulek laupäeval või pühapäeval. Majutus on 7 ööd. Kui saabumine Maltale on laupäeval ja ärasõit pühapäeval, siis tuleb maksta lisaöö eest.

Maltale pakume ka pereprogrammi, mille raames õpivad vanemad koos teiste täiskasvanutega ja lapsed koos teiste lastega. Küsi lisainfot.

Õppekeskus ja kursus
Kool, kus tunnid toimuvad:

 • St. Martin’s College, Swatar Road, Swatar

Kool pakub turvalist ja mugavat keskkonda, kus on hea inglise keelt õppida. Kool on õhukonditsioneeriga. EC akadeemiline koordinaator hoolitseb õpilaste heaolu eest. Kooli viib EC erabuss ja teekond on maksimaalselt 30 minutit.
Inglise keelt on 20 tundi nädalas ja iga tund on 45 minutit. Tundides keskendutakse lugemisele, kirjutamisele, rääkimisele ja kuulamisele. Tugev fookus on just kõne soravusel.Tunnid toimuvad kas hommikuti või pärastlõunasel ajal. Kõik klassid on rahvusvahelised ja klassis on maksimaalselt 16 õpilast.

 

Majutus ja toitlustus
Kodumajutus
Õpilased majutatakse kolmestesse ja neljastesse tubadesse. Tuba jagatakse samast soost erirahvusest noortega. Soovi korral saab tuba sõbraga jagada. Vannituba tuleb teiste õpilastega jagada. Õpilastele antakse kolm korda päevas süüa (hommikusöök, soe või kaasapakitud lõuna ja õhtusöök). Tuba on möbleeritud. Voodilinad antakse pere poolt ja vahetatakse kord nädalas. Saunalina soovitatakse endal kaasa võtta. Pesu pestakse üks kord nädalas.
Pered elavad järgmistes piirkondades: St Julian’s, Sliema, Swieqi, San Gwann, St Andrew’s, Ta’ Xbiex, Gzira, Msida, Bahar ic-Caghaq and Pembroke.
Inglise keelne infokiri. 

Hotell
Õpilased majutatakse kolmestesse või neljastesse ensuite tubadesse teiste samasooliste ja tavaliselt erirahvustest noortega. Soovi korral saab tuba jagada sõbraga. Õpilased saavad kolm korda päevas süüa (hommikusöök, soe või kaasapakitud lõunasöök ja õhtusöök). Hotellitoas on kapp, TV, õhukonditsioneer. Hotellil on oma päikesetekiga bassein. NB! Check-in’i tehes tuleb maksta deposiit 30 EUR, mis saadakse check-outi tehes tagasi, kui rikkumisi ei ole olnud. Internet on lisatasu eest. Turvalisuse pärast elab hotellis ka EC grupijuht. Voodilinad antakse, saunalina soovitatakse endal kaasa võtta.Tube koristatakse iga päev, voodilinu vahetatakse kord nädalas.

Valikus on Bella Vista Hotell ja Qawra Palace Hotell 

Campus Hub
Campus Hub majutus asu 10-minutilise bussisõidu kaugusel koolist. Toad on kahesed-kolmesed, vannituba jagatakse. Toas on kapp, riiulid, tool, laud, voodi, õhukonditsioneer. Tube koristatakse kord nädalas. Voodipedu ja rätikud antakse, õpilased peavad oma rannalina kaasa võtma. Hommiku-ja õhtusööki pakutakse kmapuses, lõunasööki pakutakase koolis või pakitakse kaasa, kui minnakse ekskursioonile. NB! Check-in’i tehes tuleb maksta deposiit 30 EUR sulas, mis saadakse check-outi tehes tagasi, kui rikkumisi ei ole olnud.
Inglise keelne inforkiri. 

 

 

 

 

Hinnad
Hinnad (hinnad on esitatud 1 nädala kohta, 2 nädala hind tuleb korrutada kahega jne).

1-nädalane kodumajutusega laager 740 EUR
1-nädalane hotellimajutusega /Qawra Palace/ laager 950 EUR
1-nädalane hotellimajutusega /Bella Vista/ laager 900 EUR
1-nädalane Campus Hub majutusega laager 900 EUR

Lennujaama trasfeer 20 eur suunal.

Hinna sees on:

 • Inglise keele kursus (20 tundi nädalas)
 • Õppematerjalid
 • Kursuse tunnistus
 • Täispansioniga majutus
 • Juhendatud programm nädala kohta: 5 poolepäevast, 3 õhtust üritust, 1 päevane ekskursioon õpilastele, kes jäävad vähemalt 2 nädalaks
 • EC buss kooli ja üritustele

Hinna sees ei ole kindlustuse ja lennukipileti maksumust.

Lisatasu eest:

Sitsiilia 150 eur
Gozo

29.06 on kool riigipüha tõttu suletud!

Riiki sisenemise tingimused: https://reisitargalt.vm.ee/riigid/malta/

 

Küsi pakkumist

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Teade