Classic Island (Malta) inglise keele laager

al 450€

EC Classic laager on mõeldud kõikidele 13-17-aastastele noortele. Laager toimub kolm korda aastas: suvel, kevadel ja sügisel.

Üldinfo
EC Classic laager on mõeldud kõikidele 13-17-aastastele noortele, kes soovivad sellel imelisel saare inglise keelt õppida ning teiste rahvusvaheliste noortega lahedalt aega veeta.  Majutuse saab valida peres või hotellis.

Laager toimub 3 korda aastas:
22.06-01.09.2019
06.04-28.04.2019
28.09-27.10.2019

Minimaalselt saab minna üheks nädalaks ja maksimaalselt 4 nädalaks. Ärasõit on laupäeval või pühapäeval ning tagasitulek laupäeval või pühapäeval. Majutus on 7 ööd. Kui saabumine Maltale on laupäeval ja ärasõit pühapäeval, siis tuleb maksta lisaöö eest.

Tutvu 2019. aasta näidisprogrammiga siin.

Tegemist on näidisprogrammiga ja võib esineda muudatusi
Ärajäänud tunde või tegevusi järgi ei tehta (näiteks riigipühal)
Tunnid võivad toimuda hommikusel või pärastlõunasel ajal.

UUS! Creative Minds Through Science, Coding and Robotics
Kursus on lisatasu eest. 
Kuupäevad: 01.07, 08.07, 15.07, 22.07

Õppekeskus
Suvel toimuvad tunnid järgmistes koolides:

  • EC Malta, St. Julian’s
  • St. Martin’s College, Swatar Road, Swatar

Sügis-ja kevadlaagris toimuvad tunnid EC Malta keeltekoolis.

Mõlemad koolid pakuvad turvalist ja mugavat keskkonda, kus on hea inglise keelt õppida. Koolid on õhukonditsioneeriga. Igas koolis on pühendunud EC akadeemiline koordinaator. Kooli saab EC erabussiga ja teekond on maksimaalselt 30 minutit.
Inglise keelt on 20 tundi nädalas ja iga tund on 45 minutit. Tundides fokusseeritakse lugemisele, kirjutamisele, rääkimisele ja kuulamisele. Tugev fookus on just kõne soravusel.Tunnid toimuvad kas hommikuti või pärastlõunasel ajal. Kõik klassid on rahvusvahelised ja klassis on makismaalselt 15 õpilast.

Majutus ja toitlustus
Kodumajutus
Õpilased majutatakse kahestesse või kolmestesse tubadesse. Tuba jagatakse samast soost erirahvusest noortega. Soovi korral saab tuba sõbraga jagada. Vannituba tuleb teiste õpilastega jagada. Õpilastele antakse kolm korda päevas süüa (hommikusöök, soe või kaasapakitud lõuna ja õhtusöök). Tuba on möbleeritud. Voodilinad antakse pere poolt ja vahetatakse kord nädalas. Saunalina soovitatakse endal kaasa võtta. Pesu pestakse üks kord nädalas.
Pered elavad järgmistes piirkondades: St Julian’s, Sliema, Swieqi, San Gwann, St Andrew’s, Ta’ Xbiex, Gzira, Msida, Bahar ic-Caghaq and Pembroke.

Economy residence – Bella Vista Hotel

Qawra Coast Road,
Qawra SPB 08,
Malta

Malta lennujaamast hotelli on 40 min.Kooli ja üritustele saab EC erabussiga ja teekond on ca 30 min.
Õpilased majutatakse kolmestesse või neljastesse ensuite tubadesse teiste samasooliste ja tavaliselt erirahvustest noortega. Soovi korral saab tuba jagada sõbraga. Õpilased saavad kolm korda päevas süüa (hommikusöök, soe või kaasapakitud lõunasöök ja õhtusöök). Hotellitoas on kapp, TV, õhukonditsioneer. Hotellil on oma päikesetekiga bassein. NB! Check-in’i tehes tuleb maksta deposiit 50 EUR, mis saadakse check-outi tehes tagasi, kui rikkumisi ei ole olnud. Internet on lisatasu eest. Turvalisuse pärast elab hotellis ka EC grupijuht. Voodilinad antakse, saunalina soovitatakse endal kaasa võtta.Tube koristatakse iga päev, voodilinu vahetatakse kord nädalas.

Klubihotelli majutus

Õpilased, kes valivad klubimajutuse, majutatakse 4* hotellidesse:

Suncrest Hotel
Qawra Coast Road
Qawra
SPB 1902

Canifor Hotel
Nakkri Road, Qawra

Malta lennujaamast hotelli on 40 min. Õpilased majutatakse neljastesse ensuite tubadesse teiste samasooliste ja tavaliselt erirahvustest noortega. Soovi korral saab tuba jagada sõbraga. Õpilased saavad kolm korda päevas süüa (hommikusöök, soe või kaasapakitud lõuna ja õhtusöök). Hotellitoas on kapp, TV, õhukonditsioneer. Hotellis on välibassein, mida saab kasutada vahemikus 17.30-19.00, teistel aegadel saab käia kohalikes randades. NB! Check-in’i tehes tuleb maksta deposiit 50 EUR, mis saadakse check-outi tehes tagasi, kui rikkumisi ei ole olnud. Internet on lisatasu eest. Turvalisuse pärast elab hotellis ka EC grupijuht. Voodipesu antakse, saunalina soovitatakse endal kaasa võtta. Tube koristatakse iga päev, voodilinu vahetatakse kord nädalas.

Hinnad
Hinnad (hinnad on esitatud 1 nädala kohta, 2 nädala hind tuleb korrutada kahega jne).

Classic Malta, kodumajutus, kahene/kolmene tuba, täispansion 22.06-01.09.2019
06.04-28.04.2019
28.09-27.10.2019
620 EUR
450 EUR
450 EUR
Classic Malta, economy residence, kolmene/neljane tuba, täispansion 22.06-01.09.2019 660 EUR
Classic Malta, 4*hotell, kolmene/neljane tuba, täispansion 22.06-01.09.2019 765 EUR

Hinna sees on:

  • Inglise keele kursus (20 tundi nädalas)
  • Õppematerjalid
  • Kursuse tunnistus
  • Täispansioniga majutus
  • Lennujaama transfeerid
  • Juhendatud programm nädala kohta: 5 poolepäevast, 3 õhtust üritust, 1 päevane ekskursioon õpilastele, kes jäävad vähemalt 2 nädalaks
  • EC buss kooli ja üritustele

Hinna sees ei ole kindlustuse ja lennukipileti maksumust.

Lisatasu eest:

 

Sukeldumiskursus PADI

 

Open water 435 EUR
Sukeldumiskursus PADI

 

advanced 300 EUR
Sitsiilia reis (ainult suvel)

 

145 EUR
Creative Minds Through Science, Coding and Robotics 170 EUR

2019.aasta riigipühad Maltal: 19.aprill, 15.august. Nendel päevadel tunde ei toimu. Ärajäänud tunde ette ja järgi ei tehta! Õpilastel on nendel päevadel juhendatud tegevused.

Küsi pakkumist

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Teade